Kullanım Şartları

www.garantikongre.com sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.
Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı garantikongre.com a aittir. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.
Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı garantikongre.com sorumlu kabul edilemez.
Üçüncü bir siteye garantikongre.com tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan garantikongre.com bağlantılarının güvenliğini garantikongre.com kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay garantikongre.com sorumlu tutulamaz.
Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı garantikongre.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.
garantikongre.com yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Çağlayan M. 2050 S. No 24/4 Muratpaşa ANTALYA
T: +90 242 229 56 63 – F: +90 242 229 55 60
info@garantikongre.com
ÇEKİÇ TURİZM SEYAHAT ACENTELİĞİ TÜRSAB ÜYESİDİR.